OFERTA

Montaż klimatyzacji

Zajmujemy sie kompleksowym dostarczeniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych dostepnych na Polskim rynku marek. Z uwagi na przepisy montaż klimatyzacji najlepiej powierzyć przeszkolonym specjalistom. Posiadamy uprawnienia, przeszkolenia potwierdzone certyfikatami UDT jak również świadectwa kwalifikacji w zakresie napraw i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych. Tylko poprawnie zamontowana klimatyzacja zapewnia prawidłowo i bezproblemowo działającą instalacje. Na wszystkie zamontowane urządzenia wystawiamy pisemną gwarancje i zapewniamy szybką reakcje serwisową.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji
Zadzwoń!

Darmowa wycena

Wypełnij formularz lub zadzwoń i umów sie na bezpłatną wycenę.
W ramach bezpłatnej wyceny klimatyzacji nie tylko podpowiemy, ile będzie to kosztować, ale również dobierzemy odpowiednie urządzenie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Cenimy sobie jasne i uczciwe sytuacje dlatego ważne dla nas jest, aby klient od początku mógł wiedzieć z jakimi kosztami należy się liczyć,biorąc pod uwagę montaż klimatyzacji.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń!

Serwis

Dla poprawnego działania systemu klimatyzacji konieczne jest jego serwisowanie
Proces serwisowania (czyszczenia) urządzenia powinien zostać przeprowadzony co najmniej raz w roku.
Posiadamy profesjonalną parownice firmy Wipcool, która przeprowadzi tą czynność pozostawiając w tyle inne urządzenia bądź prace człowieka.
Praownica dezynfekuje, myje i jonizuje urządzenie. Funkcja gorącej pary pozwala na pozbycie sie brudu, który zakleja urządzenie co w znacznym stopniu zmniejsza jego wydajność. ZOBACZ ZDJĘCIA

Jesteś zainteresowany serwisem?
Zadzwoń!

Pomiary

Wybór odpowiedniej klimatyzacji jest kluczowy dla komfortu i optymalizacji wydatków związanych z poborem energii elektrycznej wykorzystywanej przez urządzenie.
Głównym parametrem związanym z doborem systemu klimatyzacji jest powierzchnia mieszkania oraz liczba pomieszczeń, które bedą przez niego obsługiwane. Inne urządzenia będą najlepsze do niewielkiej kawalerki, inne do pokoju o dużej kubaturze.

Zastanawiasz się jaka klimatyzacja bedzie odpowiednia dla Ciebie?
Zadzwoń!